KIM JESTEŚMY?

NASZA MISJA

CYBERFAZA ma być miejscem w sieci, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Stawiamy przede wszystkim na wartościowy content w nieco rozrywkowej formie.

Wspólnie z naszymi Gośćmi – dzielimy się z Wami najważniejszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami, dotyczącymi działalności w cyberprzestrzeni.

PROWADZĄCY

Sylwek Brzęczkowski

Python Technical Lead w Trust Stamp gdzie zajmuje się użyciem danych biometrycznych w usługach. Po pracy twórca kanału na YouTube “Sylwek Brzeczkowskioraz współtwórca podcastu CYBERFAZA. We wszystkim co robi koncentruje się na odbiorcy, czy to klient, widz czy słuchacz. Wielki fan optymalizacji procesów, wyznawca twelve-factor i pragmatycznego myślenia. Ojciec dwóch chłopaków, hobbystycznie gitarzysta.

Łukasz Gąsiorowski

Entuzjasta nowoczesnych technologii oraz ich skutecznego wykorzystania. Zwolennik praktycznej nauki, opartej na realizowanym projekcie. Czynny członek Grupy Mastermind założonej przez Sylwka Brzęczkowskiego, której celem jest pogłębianie wiedzy z zakresu Digital Marketingu. Twórca Biura Tłumaczeń NATIVESERVICE, funkcjonującego na rynkowo innowacyjnych zasadach, oraz marki G-SEO Polska, która zrzesza w Programie Partnerskim ludzi nastawionych na rozwój w cyberprzestrzeni. Ponadto czynny zawodowo strażak – pełniący służbę na stanowisku kierowania. Prywatnie szczęśliwy mąż.